Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti pasi goditet nga vetura

Periskopi.com Lajme

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një veture dhe një motoçiklete në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Nga ky aksident ka mbetur i lënduar drejtuesi i motoçikletës.

“Rreth orës 21:00 ka ndodhur një aksident në mes të një motoçiklete dhe një automjeti. Lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti”, ka thënë Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës.

Me këtë rast po merret njësiti i komunikacionit rrugor.