Mushkolaj përplaset me Haxhiun: Bile ti nuk ke të drejtë me më thanë mos bërtit, njihesh për këtë gjë

Periskopi.com Lajme

Sonte në Debat Plus janë të ftuar Albulena Haxhiu dhe Rexhep Selimi nga Vetëvendosjes, transmeton Periskopi.

Teksa u pyetën për deklaratën e presidentit Hashim Thaçi ku ftoi Xhelal Sveçlën e Albin Kurtin të shkojnë në lokacionin e tij në shtëpi, Haxhiu reagoi ndaj analistëve duke i thënë veçmas Imer Mushkolajt që të mos e ngrisë zërin.

‘’Nuk ke nevojë me bërtit. Unë e Rexha dëgjojmë mirë’’, tha Albulena Haxhiu.

Mushkolaj: Bile ti nuk ke të drejtë me më thanë nuk ke nevojë me bërtit sepse njihesh si deputetja që bërtet më së shumti’’

Fidan Rama: Po na vjen mirë që po na jep këshilla zonja Haxhiu.  Sepse j përmirësu në këtë drejtim./PERISKOPI/