Cara dhe Ashley konfirmojnë lidhjen (Video)

Periskopi.com Showbiz

Cara Delevingne dhe Ashley Benson e kanë zyrtarizuar lidhjen në Instagram.

Modelja 26 vjeçare dhe aktorja 29 vjeçare, konfirmuan romancën e tyre përmes një videoje të publikuar në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Ato ndajnë një puthje të pasionuar.

Të dyja u takuan verën e vitit 2018.

 

View this post on Instagram

 

#PRIDE ?❤️??❤️? @ashleybenson

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on