Shqipëria nuk di dhe nuk do të ndalet: Shënon përsëri Cikalleshi

Periskopi.com Sporti

Shqipëria ka arritur ta realizojë golin e radhës në ballafaqimin e sotshëm kundër Bjellorusisë, duke e cuar rezultatin në 2:0, transmeton Periskopi.

Penalltinë në gol e konkretizoi golashënuesi i golit të parë, Cikalleshi.

Kujtojmë se, kjo ndeshje është si një finale pasi do të përcaktojë se cila skuadër do të arrijë në vendin e parë.

Shihni golin. /Periskopi