Më në fund zhbllokohet rezultati, Bayerni në epërsi

Periskopi.com Sporti

Kryeqyteti i Portugalisë, Lisbona, është nikoqiri i finales së Ligës së Kampionëvë, që po zhvillohet mes 5 herë fituesit të kësaj gare, Bayern Munich dhe skuadrës që po debuton në një finale të LK, Paris SG, shkruan Periskopi.

Aktualisht kur po vijon minuta e 61-të e takmit, bavarezët po avancojnë më rezultat 1:0, transmeton Periskopi.

Golin për skuadrën gjermane e realizoi Coman, pas një superasisti të Kimmich.

Shihni golin. /Periskopi