Stodden s’ka fije turpi, zhvishet krejt (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Courtney Stodden nuk njihet si vajzë e turpshme.

24-vjeçarja u bë e njohur kur u martua me aktorin 51-vjeçar Doug Hutchison në vitin 2011, kur ishte vetëm 16 vjeç. Ata u ndanë në vitin 2013, por pastaj u martuan prapë, për t’u ndarë edhe një herë tjetër në mars të këtij viti.

Jeta e saj private ka bërë që në Instagram të ketë rreth 300 000 ndjekës, të cilët i kënaq me foto provokuese. Fotot e fundit janë vërtet të “nxehta”, pasi Stodden ka pozuar nudo, e mbuluar vetëm me një peliçe.

Seks bombën e tradhton era (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Courtney Stodden, një seks-bombë amerikane, u bë hit i vërtetë me një lansim të ri provokues.

Ajo për Natën e Shtrigave vendosi të vishet si Marilyn Monroe, dhe ajo gjithashtu vendosi të “dilte” në një skenë me të cilën kujtojmë aktoren e famshme nga filmi “Shtatë vjet besnikëri”, kur era ngriti fustanin e bardhë të saj.

Megjithatë, ajo që vlen të përmendet është se Kortney nuk kishte  veshje të brendshme kur përsëriti këtë skenë, gjë që mund të shihet qartë në foto.

Këngëtarja amerikane zhvishet tërësisht në pishinë

Periskopi.com Showbiz

Albumi i saj debutues Off The Record do të dalë më 3 gusht.

Dhe, dy javë para se ajo të hyjë zyrtarisht në botën e muzikës, Courtney Stodden ndau një foto krejtësisht lakuriqë në Instagram, e shkrepur teksa ajo dilte nga pishina në oborrin e pasmë të shtëpisë së saj.

Këngëtarja 23-vjeçare nxjerr në pah gjoksin e saj bombastike dhe të pasmet shpërthyese.

Ajo e përshkroi foton me: “#OffTheRecord vetë e vërtetë … plotësisht e prekshme dhe e lirë … Vjen më 3 gusht!”