Fansat kanë vënë re momentin kur gjyqtari Craig Pawson reagoi me frustrim, pasi Lacazette humbi shansin kundër Liverpoolit

Periskopi.com Sporti

Liverpooli mposhti Arsenalin të hënën mbrëma, në kuadër të Premier Leagues, me rezultat 3-1.

Kur mendoni se Liverpooli bëri 21 goditje, krahasuar me katër të Arsenalit, sigurisht se do të faleshit po të mendonit se ishte një fitore e merituar nga Liverpooli, transmeton Periskopi.

Por mundohu t’ia thuash këtë Alexandre Lacazettes.

Francezi u duk absolutisht i frustruar në bankën e Arsenalit, pasi humbi një rast të artë për të barazuar në 2-2 në pjesën e dytë.

Sidoqoftë, ai dhe fansat e Arsenalit nuk ishin të vetmit të frustruar me rastin e humbur, sepse edhe gjyqtari Craig Paëson u ndje njejtë.

Shikoni videon e mëposhtme. /Periskopi.com/