Cristiano Ronaldon nuk e kemi parë kaq të nervozuar kurrë, nuk u duroi dot pasi u zëvendësua

Periskopi.com Sporti

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo shkëlqeu mbrëmë në ndeshjen e Kupës së Italisë, ku prëballë patën rivalin e vjetër, Interin, të cilët i mposhtën me rezultat 1:2, shkruan Periskopi.

Megjithatë, në minutën e 76’të, Andrea Pirlo vendosi që ta zëvendësojë portugezin, dhe duket se kjo nuk i pëlqeu aspak.

Dhe natyrisht i nuk e fshehu nervozizmin për largimin nga loja.

Videoja të cilën mund ta shihni më poshtë e tregon qartë hidhërimin e CR7 pas zëvendësimit. /Periskopi