Dafina sjell prapaskenat e videos së këngës “Bye Bye”, këngëtarja shfaqet provokuese

Periskopi.com Showbiz

Dafina Zeqiri dhe Tayna kishin sjell muaj më parë bashkëpunimin e tyre të parë në karrierën muzikore.

“Bye Bye”, titullohet projekti i dyshes shqiptare, i cili deri më tani është shikuar rreth dhjetë milionë herë në platformën YouTube.

E sot Dafi ka publikuar një video të shkurtër shkëputur nga prapaskenat e xhirimit të videos teksa shfaqen joshëse dhe seksi.

“Unë duke bërë një lapdance për Casperin”, shkroi krahas videos këngëtarja që kohët e fundit ka eksperimentuar me flokët.

Theksojmë se dyshja e estradës sonë janë duke punuar ndaras në projekte të reja muzikore që do t’i sjellin gjatë muajve në vijim.

Ndryshe, Dafina gjatë kësaj sezone verore ka mbajtur një numër të koncerteve anembanë trojeve shqiptare.