Momenti kur vallëtarja rrëzohet gjatë performancës në ‘Dance with me’

Periskopi.com Showbiz

Këtë javë publiku ka përjetuar një tjetër moment epik në ‘Dance with me’, shkruan lajmi.net.

Konkurrentja Stela Kotri ka hasur në vështirësi gjatë performimit këtë javë, ajo ka rrëshqitur në skenë dhe momenti i sikletshëm është kapur edhe nga kamerat.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i partnerit, Valer Kolnikaj i cili është gjendur pranë për ta kaluar me sportivitet këtë moment që mund t’i ndodhë secilit.