Vjosa Osmani në Prizren, takon Anton Qunin dhe Ardian Shalën

Periskopi.com Lajme

Deputetja në Kuvendin e Kosovës nga radhët e LDK’së, Vjosa Osmani, sot në Prizren është takuar me dy kryetarët e rinj të degëve të Prizrenit dhe Suharekës, Anton Qunin respektivisht Ardian Shalën.

Osmani këtë takim e ka bërë të ditur përmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social Facebook.

“LDK’ja në rrugë të mbarë për t’u rikthyer fuqishëm në këto dy komuna”, ka shkruar Osmani.

Ky është postimi i saj i plotë: