Nokauti i Chisoras duket edhe më brutal në xhirim të ngadalësuar

Periskopi.com Sporti

Dereck Chisora absolutisht e shkatërroi Artur Szpilan brenda dy rundeve për ta shpallur veten një prej top boksierëve në peshat e rënda.

“Del Boy” nuk ka mundur të fitonte në mënyrë më bindëse se kaq, duke e nokautuar brutalisht kundërshtarin herët në meç, transmeton Periskopi.

Nokauti brutal tani është publikuar në xhirim të ngadalësuar dhe e drejtë të themi se duket edhe më brutal se që dukej në xhirim normal.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/