Gervinho tallet me mbrojtjen e Interit – Dermaku ndëshkohet me të verdhin

Periskopi.com Sporti

Parma tashmë ka kaluar në avantazh ndaj Interit, gol ky i shënuar nga Gervinho.

Gervinho nuk ka harruar as si shënohet dhe as se si driblohet, aq sa “deh” mbrojtjen e Interit.

Një lajm jo fort i mire vije për futbollistin shqiptar të Parmas, Kastriot Dermaku, i cili ka marrë karton të verdhë në minutën e 30të të ndeshjes, shkruan Periskopi.

Sidoqoftë, mbetet të shihet se si do të vijojë rezultati deri në përfundim të ndeshjes.

Shihni golin më poshtë.

https://twitter.com/NickPatricSmith/status/1277332676551335937