Afrona Dika pranon dhuratë të çmuar pak para dasmës

Periskopi.com Showbiz

Afrona Dika dhe këngëtari, Blero kanë filluar numërimin prapa për dasmën e tyre madhështore.

Çifti i njohur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare me martesë me 21 shtator, ndërsa janë drejt finalizimit të detajeve të fundit të ceremonisë.

 

 

Në prag të ditës së saj më të rëndësishme në jetë, Afrona ka pranuar një dhuratë të çmuar për të cilën ka bërë të ditur në një postim në Instagram.

Ajo ka marr si dhuratë disa gurë të çmuar nga diamanti të cilat ajo ka thënë që me padurim po pret t’i hapë në ditën e martesë.

Kujtojmë që ceremoninë martesore Blero dhe Afrona do ta zhvillojnë në bregdetin shqiptarë, saktësisht te Rana e Hedhun në Shëngjin, në mesin e shumë të ftuarve janë edhe emrat e njohur të skenës tonë.