Mesfushori shqiptar shënon për Zurich (Video)

Periskopi.com Sporti

FC Zurich e ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Bayer Leverkusen.

Ndeshja që po zhvillohet në Zvicër, ”Letzigrund Stadion” është e vlefshme për grupin A.

Dhe tani, Zurich e ka barazuar rezultatin në 2-2 pasi ishte në disavantazh.

Golin për zviceranët e shënoi Toni Domgjoni, mesfushori me nënshtetësi kroate, e me prejardhje shqiptare.

Toni e shënoi golin e barazimit në minutën e 59-të./Periskopi/