Dude Balje me fustan elegant vë në pah linjat seksi (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ajo është një nga deputetet më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Dude Baljen e cila përherë është në qendër të vëmendjen në çdo seancë parlamentare.

Sharmi dhe eleganca e saj bien përherë në sy, madje sonte si asnjëherë tjetër.

Ajo ka postuar një fotografi në një fustan të zi ngjitur për trupi, teksa po shkëlqen.

“Është fustani në pyetje”, ka shkruar deputetja.