Një grua ka mbetur e mbyllur në banesë që nga dje në Fushë Kosovë

Periskopi.com Lajme

Policia, Mjekët dhe Zjarrfikësit në Fushë Kosovë pak minuta më parë janë parë në rrugën ‘Hajrullah Zymi’.

Kjo për shkak se është lajmëruar se një grua rreth të 40-va ka mbetur e bllokuar në banesë që nga dita e djeshme, mëson Indeksonline.

Zjarrfikësit kanë thyer xhamin dhe kanë hyrë në banesë. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e saj.