Ronaldo po me rroba të shtrenjta edhe ‘i mbyllur’, kaq para i kushtuan vetëm pizhamat

Periskopi.com Sporti

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ditët në karatinë po i kalon si më së miri, ai në fotografinë që ka postuar në rrjetin social Instagram, u pa të ketë veshur pizhame me një çmim rreth 2,000 £.

Ylli i Juventus po kalon karantinën me të dashurën e tij Georgina Rodriguez, 26 vjeçare, si dhe tre fëmijët e tij Mateo, Eva dhe Alana, të cilët janë të dy vjeç.

Ronaldo kishte veshur një bluzë të Givenchy e cila kushton 435 £ së bashku me një këmishë mëndafshi Dior që kushton 910 £ dhe pantallona të shkurtra që kushtojnë 940 £.

The Portugal international was wearing a silk Dior shirt costing £910 and shorts costing £940

Juventus star Cristiano Ronaldo wore a £2,000 pyjama set while in lockdown with his family

Kujtojmë që këtë sezon portugezi ka shënuar 25 gola në 32 paraqitje për Juventus./Periskopi.com/

Georgina Rodriguez merr vëmendjen me një pozë atraktive

Periskopi.com Showbiz

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, tashmë po rrëmben vëmendjen e shtypit rozë.

E gjithë kjo në sajë të imazheve e videove që publikon në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron mbi 12 milionë fansa.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive, ku në plan të parë edhe këtë herë ka vënë linjat trupore.

Bukuroshja, e cila është nënë e një vajze, po vazhdon të jetë në top formë, fiziku i së cilës është për t’u pasur zili.

Ndryshe, Cristiano dhe Georgina janë në lidhje që nga viti 2016, kur ajo punonte si shitëse në një dyqan të ‘Guccit’, gjatë kohës kur lojtari luante në Real Madrid.

Ata gjithashtu janë prindër të një vajze të quajtur Alena Martina, gjersa futbollisti është babai edhe i tre fëmijëve të lindur nga një nënë surrogateje.

Georgina Rodriguez rrëmben vëmendje teksa promovon linjën e saj të bikineve

Periskopi.com Showbiz

Ajo nuk është frikësuar asnjëherë që të shfaq figurën e saj trupore.

Dhe e dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është kthyer sërish teksa ka sjellë koleksionin e të brendshmeve në bashkëpunim me brendin italian, Yamamay, të hënën.

Modelja, 25 vjeçare, është shfaqur mjaft në formë në bikinet e saj dhe natyrisht se linjat atraktive kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen.

Georgina Rodriguez (Foto: Yamamay/mega)

Jo vetëm në koleksionin e ri, Rodriguez gjatë kësaj kohe solli një sërë imazhesh tërheqëse meqë shijoi disa ditë pushimi bashkë me familjen e saj në Greqi, e më pas edhe në rivierën franceze.

Futbollisti ka filluar të takohet me Georginan qysh nga viti 2016, kur kjo e fundit punonte në “Gucci”. Cristiano dhe Georgina janë prindër të një vajze Alana Martina, 12 muajshe.

Ylli i futbollit po ashtu është edhe baba i dy fëmijëve të tjerë, Eva dhe Mateo – përmes një nëne surrogateje.

Këtë muaj Georgina ka folur për revistën italiane Elle, për romancën e saj më portugezin, duke treguar se si janë njohur për herë të parë.

Ajo ka thënë se, “Takimi i parë me Ronaldon ka qenë në Gucci kur unë punoja si shitëse. Ditë më vonë ne u takuam me njëri – tjetrin në një eveniment të një brendi tjetër”.

Georgina Rodriguez (Foto: Yamamay/mega)

Georgina Rodriguez (Foto: Yamamay/mega)