Kida ‘kopjon’ të dashurën e Feros, vesh kompletet si të saj

Periskopi.com Showbiz

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me komplete të bardha, të njëjta si të Arbenitës, të dashurë së Feros.

Arbenita bombastike, kaq joshëse asnjëherë nuk e kemi parë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Arbenita Ismjali ka treguar gjoksin në foton e fundit.

Reperi Fero dhe e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, janë ndër emrat e njohur që kohëve të fundit kanë qenë ndër më të komentuarit, shkruan lajmi.net.

Lidhja e tyre, e më pas pjesëmarrja e saj në klipin e reperit kanë bërë bujë. Mirëpo përveç këtyre edhe pozat joshëse të Arbenitës nuk kanë kaluar pa vëmendje.

Por asnjëherë nuk është shfaqur aq joshëse sa në foton e fundit. Arbenita e ka publikuar në Instastory një imazh bardh e zi në të cilin shihet me bikini dhe ka vënë në pah gjoksin.