Arrestohet llapjania, shantazhonte përmes telefonit

Periskopi.com Lajme

Një e dyshuar shqiptare është arrestuar të shtunën në Podujevë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, e dyshuara ka shantazhuar një mashkull dhe një femër, të dy shqiptar, shkruan Periskopi.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. /Periskopi