Serbi 74-vjeçar hyn në grevë urie, pasi e gjeti gruan 21-vjeçare me një tjetër

Periskopi.com Showbiz

53 vite diferencë nuk i kanë ndaluar të martohen. 21-vjeçarja Milijana Bogdanoviç dhe 74-vjeçari Milojko Boziç, u bënë të njohur për publikun fillimisht kur morën pjesë në një reality show në Serbi.

I pakënaqur me veprimet e bashkëshortes në atë reality show, Milojko ka hyrë në grevë urie. Ai është shprehur i indinjuar me gjithçka që po bën bashkëshortja e tij.

Kësaj here ai tha se është i gatshëm të shkojë deri në fund të rrugës. Për shkak të kësaj, një ekip mjekësh dhe stafi mjekësor është detyruar të ndërhyjë menjëherë në vilë.

Ndërkohë, që bashkëshortja e tij 21-vjeçare i kërkon vazhdimisht të ndërpresë këtë “marrëzi”.

Milijana dhe Milojko u martuan më 7 shtator në qytetin Pozhega, në një ceremoni që u transmetua drejtpërsëdrejti në televizion.