“Tik Tak, tik tak”, ka risi nga Capital T

Periskopi.com Showbiz

Edhe Capital T po vjen me të reja sa i përket projekteve.

Capital T javë më parë kishte mbajtur një koncert të madh në Tiranë, dhe nga ajo ditë ka punuar në heshtje për projektet e reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtari pak minuta më parë me postimin e bërë na la të kuptojmë se shumë shpejt publikon këngën e re, por nuk dha më shumë detaje.

Në një video të shkurtët ai la këtë mbishkrim “Tik tak, tik tak, a ju kam mungu?”.

 

View this post on Instagram

 

Tik tak, tik tak, tik tak ⏳ • a ju kom mungu ? ?

A post shared by Capital T (@truekapo) on