Për Gjyste Vulajn vitet janë vetëm numër, ekspozon linjat në bikini

Periskopi.com Showbiz

Gjyste Vulaj u shfaq atraktive në pushime.

Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini të verdha, në të cilat shfaqi format trupore, për të cilat duket se kujdeset shumë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gjyste Vulaj është “Askush si na”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Rita ju uron pushime të këndshme teksa zbulon gjoksin bombastik

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar disa foto nga pushimet që po i kalon.

Por në fotot që i ka postuar duke u ngjitur në shkallët e një jahti, asaj i shihet i gjithë gjoksi i vizatuar përfundi rrobave të larjes që ka veshur.

“Shpresoj që të gjithë po kaloni pushime të këndshme”, ka shkruar Rita në këtë postim.

Ora nuk është që ka turp të postoj foto të trupit të saj. Në postimin e fundit ajo është shfaqur tërësisht e zhveshur dhe e kthyer me shpinë ka kamera.

Rita Ora së fundi ka qenë në një lidhje me Andrew Garfield. /Gaz