Ema, a është kjo femra më seksi në familjen Ismaili?

Periskopi.com Showbiz

Adelina Ismaili dhe Zanfina Ismaili janë dy motrat këngëtare të cilat janë pëlqyer gjithmonë nga publiku.

Dy këngëtaret motra, Adelina Ismaili dhe Zanfina Ismaili në bagazhin e tyre artistik kanë një numër të madh projektesh muzikore të cilat edhe sot dëgjohen me shumë qejf.

Mirëpo jo pak e njohur për publikun ka qenë edhe motra e tyre Ema ani pse ajo nuk është marrë me muzikë.

Emri i saj përmendet shpesh nëpër media dhe në fokus të veçantë janë linjat trupore të saj.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie që Zanfina e bëri në Instastoryn e saj, Ema lë të dyshohet në mos është femra më seksi në familjen Ismaili, duke i lënë anash Adelinën e Zanfinën.

Zhvishet motra e Adelinës dhe Zanfinës, çmend të gjithë me foton nga plazhi

Periskopi.com Showbiz

Motrat e mirënjohura Ismaili, Adelina, Ema e Zanfina, po bëjnë pushime së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Ato janë bashkuar më shumë se kurrë më parë që nga vdekja e të ëmës, që ishte humbje e madhe për to, duke pas parasysh lidhjen që ato kishin me nënën e tyre.

Ema, ka qenë mjaftë aktive me postime nga bregdeti, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja duket shumë e nxehtë në këtë foto dhe e konfirmon edhe një herë epitetin e femrës më “hot”./Kosovarja/

Adelina Ismaili nis pushimet me motrat, tregojnë këmbët nga pishina

Periskopi.com Showbiz

Adelina Ismaili është emër shumë i dashur për publikun dhe me vite të tëra solli shumë hite në estradë.

Pas një pauze të gjatë nga ky profesion, këngëtarja është rikthyer me projektin “T’iqja”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja njihet për afërsinë që ka me motrat e saj, këtë gjë e ka dëshmuar shumë herë, e njësoj edhe sv fundi.

Ajo ka filluar pushimet verore bashkë me dy motrat e saj, Emën dhe Zanfinën, me të cilat publikoi një foto nga pishina.

Kujtojmë që “T’iqja” e lansuar gjatë muajit maj, ka marrë mbi 3 milionë klikime në kanalin YouTube.