Ivanka Trump ia realizoi ëndrrën vajzës së saj për ditëlindje (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Vajza e Donald Trump, Ivanka, postoi një fotografi së fundmi të një qeni të bardhë të cilin e bleu për vajzën e saj Arabella, në ditëlindjen e tetë.

“Njihuni me Snow. Ëndrra e ditëlindjes së Arabellës u bë realitet”, shkroi Ivanka në Instagram.

Babai i Ivanka Trump, Donald – presidenti amerikan, nuk njihet si një adhurues i qenit dhe madje ajo theu traditat duke hyrë në Shtëpinë e Bardhë pa një kafshë.

 

View this post on Instagram

 

Meet Winter, Arabella’s birthday dream come true and the newest member of the Kushner family!?

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on