Kështu u duk në mbrëmjen e maturës aktorja e ‘O sa mirë’

Periskopi.com Showbiz

Erza Ramuka është aktorja që ndonëse shumë e re në moshë arriti të jetë shumë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Tringës’ në serialin ‘O sa mirë’.

Tringa mbrëmë pati mbrëmjen e maturës dhe pamja e saj i ‘mahniti’ të gjithë.

Me këtë fustan e grim ajo la nën hije të gjitha moshataret e saj.