Moderatorja sportive publikon video tunduese nga vaska: Kjo është ajo që kisha nevojë

Periskopi.com Sporti

Moderatorja sportive Eva Murati ka publikuar një video në rrjetet sociale, teksa po lahej në vaskë.

Ajo është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit, me pamjen e saj tërheqëse.

Në mbishkrimin e videos thuhet “Kjo është ajo që kisha nevojë. Ka qenë një muaj i gjatë plot me aktivitete dhe nuk kam pasur kohe për veten time. E di që nuk kam qenë aktive, kështu që nesër do të jem duke postuar përsëri”.

Kujtojmë se Murati u përfol për një lidhje të mundshme me aktorin turk me origjinë shqiptare, Can Yaman. Edhe pse është pyetur nga mediat, Eva nuk e kishte shuar kureshtjen e njerëzve, por vetëm kishte thënë se Can është një djalë simpatik.