Ronaldo të dielën ia kushton familjes

Periskopi.com Sporti

Ronaldo ka gjetur kohë që t’ia kushtoj familjes.

Sulmuesi portugez ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me katër fëmijët e tij dhe të dashurën seksi, Georgina – shkruan Periskopi.

Portugezi ka shkruar “E diela me familje” në rrjetin social Twitter.

Ronaldo në ndeshjen e fundit me ekipin e tij, Juventus kanë barazuar pa gola me Fiorentinën.

Për më shumë ndiqeni më poshtë postimin e Ronaldos. /Periskopi/