Fansja zhvishet në koncertin e reperit Maluma

Periskopi.com Showbiz

Maluma është një reper dhe tekstshkrues i njohur me prejardhje nga Kolumbia.

Ai me këngët e tij ka thyer shumë rekorde të dëgjueshmërisë dhe është pritur mjaft mirë nga publiku gjithandej nëpër botë.

E tanimë kur është sezona e verës ai është mjaft i zënë me koncerte në të gjithë botën.

Në një nga koncertet e tij të fundit, ai ka publikuar pamje të një fanses së tij teksa zhvishet për t’ia dhënë bluzën për një mbishkrim, pra ndodhë edhe kjo kur janë të pranishëm fansa kaq të flaktë.

Fansja e zjarrtë e David Beckham, i tregon gjoksin në publik

Periskopi.com Showbiz

David Beckham është surprizuar nga një fanse e pazakonte në mes të rrugës në Miami. Ajo ishte në makinë para tij dhe ngriti bluzen për ti treguar atij gjoksin.

Duket se vajza ishte një fanse e zjarrtë e David Beckham dhe nuk mund ti besonte fatit që ai ishte pranë saj.

Ajo doli nga dritarja e veturës dhe të ngrinte bluzen e saj për t’u siguruar që do merrte vëmendjen e David.

Ndërkohë që reagimi i 43-vjecarit nuk u pa, kur arriti në hotel dukej se ishte në humor.

Vjen premtimi i madh nga fansja shqiptare: Nëse Ronaldo kalon në Juventus, do të postoj fotot nudo

Periskopi.com Showbiz

 Bleona Zogjani , një fanse e flaktë e Real Madridit ka dhënë një premtim të madh nëse Cristiano Ronaldo kalon në Juventus.

Ajo ka thënë se do të postojë fotografitë  e  saj nudo një orë pasi që Ronaldo zyrtarisht të kalojë në ekipin italian.

‘Nëse Ronaldo largohet për Juventusin, unë do të postoj nudot e mia një orë pas njoftimit zyrtar’, ka shkrua ajo në Twitter, transmeton Periskopi.

Poshtë postimit të saj pati shumë komente, duke i thënë asaj që mos të vëjë bast, pasi Ronaldo përnjëmend do të kalojë në Juventus.

Ditëve të fundit është përfolur shumë kalimi i Ronaldos në Juventus. Ndonëse ende nuk është bërë asgjë zyrtare as nga lojtari madrilien e as nga ‘Zonja e Vjetër’, si duket nje transferim i tillë së shpejti do të ndodh./Periskopi/