Njihuni me këtë bukuroshe që po çmend me fotot e saj në rrjetet sociale

Periskopi.com Showbiz

Një kontratë e nënshkruar me “Fashion tv” i ka dhënë mundësinë ish-Missit dhe modeles Klaudia Kalia të vendoset në Abu Dhabi për të ushtruar profesionin e saj.

Një shans i bukur jete ky, për një vajzë vetëm 19 vjeçe nga Shqipëria, e cila pikën më të fortë ka vetëbesimin.

Pasi u vlerësua si më e bukura me bikini dhe u rendit në “Top 10” nga votat e publikut në “Miss Grand International” në Myanmar, Klaudia rrëfen për “Panorama Plus” karrierën e re ndërkombëtare, fitimet nga moda në Dubai, marrëdhëniet me djemtë e paratë dhe aftësinë për biznes.

Ajo shpjegon se po qëndron në Abu Dhabi duke u marrë me modelizën në kuadër të ‘FashionTv’ dhe ky nuk është vendi i vetëm ku do të zbarkojë bukuroshja, ndërsa zbulon se me anë të ofertave të ndryshjme për punë, sjo po fiton mjaft shumë me anë të këtij profesioni.