Lutfi Haziri kapet me shokun e tij në Facebook: Mbaje hundën ne b*thë, te unë jo!

Periskopi.com Lajme

Nënkryetari i LDK-së, përmes një postimi në facebook ka ripërsëritur edhe njëherë frazën të cilën e kemi dëgjuar shumë shpesh që nga zgjedhjet e 6 tetorit, përcjellë Periskopi.

Përmes një fotografie në facebook, ku shihet me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën dhe të tjerë anëtarë të partisë, ai ka thënë se “Emri i kryeministrit kalon nëpër zyre të LDK’së”.

Ai ka marrë shumë komente në këtë postim, por njërit nga këto komente iu përgjigjë me një fjalor shumë banal.

Më poshtë mund ta lexoni reagimin e Lutfi Hazirit në komentin në facebook.