Zyrtare: Santos vazhdon edhe për katër vite me Portugalinë

Periskopi.com Sporti

Fernando Santos, trajneri fitues i Euro 2016 dhe i Nations League, do të qëndrojë në krye të kombëtares së Portugalisë deri në vitin 2024.

Trajneri 65-vjeçar ka rinovuar kontratën me kombëtaren “luzitane” ndërsa lajmi është konfirmuar edhe nga Federata Portugeze e Futbollit.