Fifi dhe Remzie Osmani po sjellin një duet

Periskopi.com Showbiz

Filloreta Raçi dhe Remzie Osmani do punojnë së bashku për një bashkëpunim.

Një bashkëpunim interesant po vjen në muzikën tonë.

Këngëtarja e njohur kosovare, Filloreta Raçi-Fifi, ka konfirmuar se do të sjellë një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren e muzikës popullore, Remzie Osmanin.

“I kam dy bashkëpunime, njërin nuk e tregoj derisa të publikohet, ndërsa bashkëpunimi tjetër është me Remzie Osmanin”, ka thënë Fifi në emisionin “Shiko kush Luan”.

Fifi ka bërë të ditur se kënga do të publikohet në muajin dhjetor.

r.