Kështu kujdeset për linjat trupore Kinsey Wolanski

Periskopi.com Showbiz

Kinsey Wolanski ka treguar se si kujdeset që linjat trupore t’i ketë sa më perfekte.

Modelja e njohur armerikane, Kinsey Wolanski, tashmë është kthyer si një ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Që kur doli në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool në finalen e Ligës së Kampionëve, ajo u bë një ndër emrat më të njohur.

Në fokus të veçantë është trupi i saj për të cilin ka treguar nëpërmjet postimeve se kujdeset mjaft shumë.

Kinsey së fundmi i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga palestra, kështu duke e dëshmuar se ky është një prej vendeve ku ajo i përkushtohet andaj ka linja perfekte trupore./Lajmi.net/

 

Bleona Qereti thotë se nuk ka ngrënë ushqim qe një javë (Video)

Periskopi.com Showbiz

Ka kohë që Bleona Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, këngëtarja e njohur nga Shqipëria, nuk është se mungon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

“Unë nuk kam ngrënë që një javë por jam e fortë”, ka shkruar krahas videos të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, Bleona njihet për fizikun e saj seksi dhe bukurinë natyrale.

https://www.instagram.com/p/B1UBYL0poTN/

Gresa Pallaska ju bën ‘diss’ femrave që shkojnë në palestër

Periskopi.com Showbiz

Viteve të fundit, palestra është bërë pjesë e pandashme e shumë njerëzve anembanë botës, e përjashtim nuk bëjnë as fytyrat publike të vendit.

Aktorja e njohur, Gresa Pallaska e cila ka nisur ditën me palestër ka postuar në profilin e saj një Instagram një storie më ndryshe, shkruan Indeksonline.

 

 

Në videon disa sekondëshe ku Gresa shihet me trajneren e saj të fitnesit, ka bërë disa shprehje interesante me fytyrën e saj.

Ajo që deshi të thoshte Gresa ishte si ushtrojnë femrat e Kosovës në palestër, duke fryrë buzët dhe duke u shtirur.

Me këtë duket se Gresa ka ironizuar me femrat që shkojnë në palestër dhe ndajnë me ndjekësit cdo lëvizje që bëjnë.

Almeda Abazi duke bërë fitnes në muajt e fundit të shtatzënisë

Periskopi.com Showbiz

Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, aktorja Abazi tregon se edhe në muajt e fundit të shtatzënisë nuk e ndalë palestrën.

Ajo është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman ku për shqiptarët njihet në rolin e ‘Çënar’ bashkë me Topraken.

Almeda aktualisht jeton dhe vepron në Turqi, e që cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

 

Këtë trajnere fitnesi çdo kush do ta dëshironte, shikoni si duket nga palestra (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Trajnerja e fitnesit, Lindsey Pelas njihet për format seksi të trupi.

E tillë duket edhe në një foto të publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram’.

Me veshje fitnesi, nga palestra ajo ka treguar fizikun e saj që çdo femër do e ëndërronte.

Geta Beqa që në mëngjes djeg me trupin nga fitnesi (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Geta Beqa është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në Kosovë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri ku shihet në fitnes, i cili është edhe profesioni dhe pasioni i saj.

Në imazhet e fundit ajo shihet e veshur me pantallona të shkurtë dhe bluzë ngjyrë të verdh, të cilën e kishte kombinuar me atlete të së njëjtës ngjyrë.

“Një trup i shëndetshëm, është deklarata më e mirë e modës” ka shkruar ajo.

Geta Beqa shfaqet provokuese me mëngjes

Periskopi.com Showbiz

Modelja e njohur e fitnesit, Geta Beqa është shumë aktive në rrjetet sociale.

Nga llogaria e saj në “Instagram”, atë e shohim shumë provokuese dhe seksi veshur me fustani me lule teksa këmbët me muskuj i kishte ngrehur lartë.

Ndryshe, Geta shquhet për trupin shumë të formuar dhe me shumë muskuj.

Disa ushtrime për të formësuar muskujt e barkut brenda një kohe shumë te shkurtër

Periskopi.com Video