Kështu dukeshin kandidatët për kryeministër kur ishin fëmijë

Periskopi.com Showbiz

Shpeshherë fotot e fëmijërisë sjellin shumë nostalgji. Disa prej tyre duken mjaft qesharake kur të shikohen pas shumë viteve, por të gjitha në vete përmbajnë kujtime të paharruara.

Jemi mësuar të shikojmë foto të vjetra të këngëtarëve e aktorëve, por politikanët janë më të rezervuar sa i përket kësaj.

Në fotot e mëposhtme mund të shikoni se si dukeshin kur ishin fëmijë Kadri Veseli, Vjosa Osmani, Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj.

50 vjeçarja Jennifer Lopez dëshiron ende fëmijë

Periskopi.com Showbiz

Jennifer Lopez dëshiron ende fëmijë dhe mendon se binjakët e saj do të lumturoheshin shumë.

Këngëtarja 50 vjeçare ka folur për “Extra TV”, se do të dëshironte të zgjeronte familjen me partnerin e saj, Alex Rodriguez.

Diva e muzikës u shpreh se binjakët e saj Maximilian “Max David dhe Emme Maribel, 11 vjeç, me ish-burrin Marc Anthony, do të emocionoheshin nëse ajo do të kishte një fëmijë me të fejuarin e saj, Rodriguez.

“Unë mendoj se ata do të donin të kishin një vëlla ose motër. “Ata pëlqejnë të kenë Natasha dhe Ella (vajzat e Alex) në jetën e tyre dhe të kenë dy motra shtesë”, u shpreh Lopez.

“Ne me të vërtetë formojmë një familje të bukur të përzier dhe mendoj se të gjithë do të entuziazmohen,”, tha ajo tutje.

Ndryshe, J.Lo konfirmoj se ajo së bashku me Shakirën do të performojnë në ngjarjen e madhe sportive ‘Super Bowl 2020’