E tmerrshme: Foshnja e porsalindur gjendet e vdekur në plehra të një tualeti

Periskopi.com Lajme

Një foshnje e porsalindur u gjet e vdekur në një kosh plehrash në një restorant të Appleebee në Irving, transmeton Klan Kosova.

Policia atje mori një telefonatë rreth orës 4:45 të mëngjesit të premten. Kur ata arritën në vendin e ngjarjes, gjetën një foshnje të porsalindur të vdekur në tualet.

Policia thotë se foshnja ishte lindur në banjë dhe më pas u hodh në koshin e plehrave. Nëna pastaj u largua nga vendi i ngjarjes.

Punonjësit gjetën trupin e foshnjës rreth 30 minuta më vonë gjatë pastrimit të tualetit.