Fotografi e rrallë e Unikkatilit me shokë para shumë vitesh

Periskopi.com Showbiz

Në rrjet po qarkullon një foto e vjetër e Unikkatilit.

Unikkatil është një prej rep-artistëve shumë të dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Emri i tij që nga fillimet e para të karrierës është lakuar për sukseset e arritura dhe njësoj po vazhdon edhe sot.

Ai rreth vetes ka mbledhur shumë fansa të cilët e respektojnë për atë se çfarë është e duke qenë kështu atyre sigurisht se u intereson ta dinë se si është dukur Unikkatil shumë vite në parë.

Faqja ‘Hip-Hop Shqip’ e kanë publikuar një foto të vjetër të tij në të cilën Unikkatil shihet me shokë.