Lojtarët në fushë, tifozët serbë në tribuna “Q*fsha Liverpoolin” (Video)

Periskopi.com Sporti

Ndeshje e nxehtë është duke u zhvilluar në ‘Marakana’ të Beogradit, mes Crvena Zvezda dhe Liverpool.

Vendasit janë duke shënuar fitoren 2:0, për befasinë e mbrëmjes së sontme, transmeton Periskopi.

Përveç në fushë, edhe në tribuna tifozët kanë filluar me kore fyese në drejtim të skuadrës angleze.

”F*ck Liverpoo” dëgjohej thirrja nga 53 mijë tifozët e pranishëm në stadium./Periskopi/

VIDEON E GJENI DUKE KLIKUAR: KËTU