Musliu: Gjilani nderoi njeriun e Trumpit që po i jep përkrahje agjendës anti-korrupsion të Qeverisë në ardhje

Periskopi.com Lajme

Ganimete Musliu kandidate për deputete nga radhët e PDK-së sot për vizitë ishte në qytetin e Gjilanit, ku siç shkruan ajo në Facebook PDK është nderuar nga ky qytet.

Ajo tha se Gjilani nderoi edhe njeriun e presidentit Trump që po i jep përkrahje agjendës anti- korrupsion të Qeverisë në ardhje, të udhëhequr nga PDK, duke e pritur me duartrokitje.

Ja statusi i plotë:

Musliu: Koha për ta nxjerr Kosovën nga ngecja që e lanë të tjerët, i takon Kadri Veselit

Periskopi.com Lajme

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së  Ganimet Musliu sot ishte në Strofc tek familja e Habib  Mustafës ku siç shkruan ajo në Facebook folën për sfidat dhe punët që i presin.

Musliu tha se tashmë  nuk ka kohë për të humbur, dhe se për të ncjerr Kosovën nga ngecjet që e lanë të tjerët i takon Veselit si kryeministër i ardhshëm.

Ja statusi i plotë:

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGanimeteMusliuOfficial%2Fposts%2F1016223468709697&width=500″ width=”500″ height=”707″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>