Gjeneral Sylejman Selimi, në përkrahje të PDK-së

Periskopi.com Lajme

Në disa takime të aktivistëve të PDK-së është parë edhe gjeneral Sylejman Selimi.

Burimet tona bëjnë të ditur se Sylejman Selimi është duke përkrahur në vazhdimësi PDK-në.

Ai është parë në disa takime me njerëz të strukturave të PDK-së së Fushë- Kosovës.

Mediumi ynë ka siguruar disa foto të Sylejman Selimit në një tubim me ish- ushtarë dhe bashkëvendës të tij që jetojnë dhe veprojnë në Fushë- Kosovë./Indeksonline