Kjo është gjendja e Kevin Hart pas aksidentit të rëndë

Periskopi.com Showbiz

Teksa vazhdon shërimin nga dëmtimi që pësoi në aksidentin me makinë,  komediani Kevin Hart u pa në ‘Staples Center’, së bashku me gruan e tij Enniko Parrish.

Ata ishin të pranishëm në ndeshjen në mes Lakers dhe Atlanta Hawks.

Ai ende është duke u rikuperuar para se të filloj aktivitetet e tij në fushën e aktrimit.

Aktori dhe komediani 40 vjeç, u ul përkrahë gruas së tij Eniko Parrish, 35 vjeç dhe po shijonin secilin moment të ndeshjes në kuadër të NBA.

Kevin Hart dukej në humor të mirë, teksa takoi edhe shokë të tij si reperët, 2 Chainz, Offset dhe Quavo.