U rrahën e u gjuajtën me armë zjarri, arrestohen 3 persona në Rahovec

Periskopi.com Lajme

Katër persona janë rrahur të enjtën në Rahovec, ku njëri prej tyre ka ikur nga Policia e Kosovës ndërsa tre janë arrestuar.

“Janë arrestuar tre të dyshuarit meshkuj K/Shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin tjetër i cili gjendet në arrati, janë rrahur mes vete dhe dyshohet se njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri. Në vendin ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja të armës, ndërsa nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në njoftim.

Rasti është në procedurë.