Angela Martini lëndon gjurin (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Angela Martini po shijon jetën pas martesës.

Ajo bashkë me bashkëshortin, Dragos Savulescu ka disa ditë prej kur kanë filluar pushimet, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, modelja është kujdesur që të sjell kohë pas kohe pamje nga vendet që po vizitojnë.

Pas disa ditëve qëndrimi në Bodrum, çifti kanë udhëtuar për në Mykonos, ku po kalojnë momente të paharruara.

Por, një incident duket se ia ka prishur paksa kënaqësinë e pushimit, Angelës, kjo pasi lëndoi gjurin.

Në imazhet që solli në InstaStory duket se nuk është diçka shqetësuese dhe se ajo është mirë.