Bournemouthi nuk dorëzohet lehtë, shikoni çfarë supergoli i ka shënuar Man Cityt nga gjuajtja e lirë

Periskopi.com Sporti

Bournemouthi e ka ngushtuar rezultatin në 2-1 si nikoqir i Manchester Cityt, të dielën pasdite.

“Qytetarët” po avanconin 2-0 falë golave nga Kun Aguero dhe Raheem Sterling.

Mirëpo, në kohën shtesë të pjesës së parë, Harry ëilson ka ngushtuar rezultatin në 2-1 me anë të një supergoli nga gjuajtja e lirë.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/