Anna dhe Ben7amin bombardojnë me projektin ”Havana”

Periskopi.com Showbiz

“Havana”, është një ndër këngët më të dëgjuara për muajin qershor.

Kjo këngë ka ritëm veror dhe plotë lirika interesante dhe interpretohet nga këngëtarja shqiptare, Anna dhe reperi kontrovers, Ben7amin.

Kombinimi në mes këtyre dy artistëve ka bërë që kjo këngë të pritet mirë nga publiku.