Bellerin rikthehet nga lëndimi me një mesazh për tifozët e Arsenalit

Periskopi.com Sporti

Hektor Bellerin është rikthyer nga lëndimi pasi që ishte për 8 muaj jashta fushës.

Mbrojtësi i Gunners pësoi një lëndim në gju në ndeshjen kundër Chelsea në janar, kurse deri tani nuk kishte arritur ta marr veten nga ky lëndim.

Bellerin ka një mesazh të shkurtër për fansat:

“Përshëndetje të gjithëve, pas tetë muajsh të gjatë jam më në fund në fushë. Ka qenë një periudhë e vështirë, por ne jemi përsëri, jemi përsëri më mirë se kurrë dhe nuk më pritet që të kthehem në Emirates”, u deklarua Bellerin.