Moderatores së njohur i bie bluza dhe i del gjoksi në mes të rrugës

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e famshme, Chloe Ferry, nuk i la vend imagjinatës pasi së fundmi i ra bluza dhe nxorri gjithçka në shesh në mes të rrugës, shkruan lajmi.net.

Thuhet se 24 vjeçarja ishte e dehur dhe bazuar në fotografitë shihet se ajo u turpërua maksimalisht.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.