Angela Martini me deklaratë befasuese për bashkëshortin e saj që ka probleme me drejtësinë

Periskopi.com Showbiz

Angela Martini ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Klanifornia” në Tv Klan ku tregoi disa të pathëna për jetën e saj,

Modelja është e martuar prej dy vitesh me miliarderin rumun Dragos Savulescu dhe përballë të gjithëve e pranoi se jo vetëm që nuk është ndarë nga ai, por sa të jetë me të, s’ka shans që Dragos të hyjë në burg.

Martini i habiti të gjithë kur befas tha edhe që ndiqet nga policia.