Aksident i rëndë në qendër të Podujevës, dyshohet se ka të vdekur

Periskopi.com Lajme

Një aksident i rëndë mes tri veturave ka ndodhur pas mesnate në Podujevë, saktësisht në rrugën “Zahir Pajaziti”.

Sipas informacioneve që ka siguruar Indeksonline, dyshohet se mund të ketë persona të vdekur.

Policia edhe autoambulanca kanë dal mbrëmë në vendin e ngjarjes.

 

Aksident i rëndë në autostradë, vdes një person

Periskopi.com Lajme

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në dalje të tunelit.

Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej automjeteve.

Nuk dihet ende identiteti i personit që ka humbur jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.