Zotaj: Fitore Pacolli dhe Albin Kurti ia blejnë ngjyrën e flokëve njëri-tjetrit

Periskopi.com Lajme

Drejtoresha e Administrates në Komunën e  Prishtinës, Vasilika Zotaj i ka reaguar ashpër anëtares së Lëvizjes Vetëvendosje në lidhje me përqeshjen që kjo e bëri për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeministrit, raporton Periskopi.

Zotaj madje ka shkuar deri në atë masë sa ka thënë se ajo e imiton Albin Kurtin, madje sipas saj “Edhe ngjyrën e flokëve si duket ja blejnë njeri tjetrit”.

Postimin e plotë të Zotajt mund ta lexoni më poshtë: